24-GODZINNY SERWIS HOTELOWY****
W PRYWATNYM APARTAMENCIE.

EXLUSIVE SERVICED APARTMENTS to najwyższa jakość usług świadczonych w prywatnych apartamentach;  24-godzinny serwis  hotelowy zrealizuje zamówienie najbardziej wymagających klientów.

To możliwość korzystania na specjalnych warunkach nie tylko z bogatego zaplecza hotelowego: spa&sport, restauracji czy hotelowej plaży, ale również wysokiej  jakości obsługa samego apartamentu oraz wszelkie usługi hotelowe dla właścicieli.

ESA to wyjątkowy czas właśnie dla Ciebie, czas najwyższej jakości…
Nie strać go….

PROGRAM DBAŁOŚCI
O ZDROWIE I KONDYCJĘ
DLA WŁAŚCICIELI APARTAMENTÓW.

Nasz hotel zaoferuje przyszłym mieszkańcom apartamentów specjalny program dbałości o zdrowie i kondycję MISTRZOWIE AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. Dedykowany program aktywności połączonej z dietą i zabiegami spa stworzy na życzenie indywidualny opiekun, czy trener personalny.

Nasza lokalizacja i zaplecze hotelowe otwiera dostęp do przeróżnych  aktywności – od sportów wodnych po jogę i relaks w saunie. Bogaty potencjał nadmorskiej lokalizacji oraz hotelowa strefa aktywności (baseny, fitness, ścianka wspinaczkowa, prywatna plaża z zapleczem sportowym) pozwoli na oddanie się swoim pasjom i zadbanie o wysoką jakość życia na co dzień.

 ESA to nie tylko mieszkanie, to sposób na życie, zdrowe i piękne, dla Ciebie i bliskich.

HARMONIA ŻYCIA,
W ZGODZIE Z NATURĄ TYLKO W ESA.

Dzięki bogatej strefia SPA będziecie mogli Państwo skorzystać z oryginalnego saunarium oraz zadbać o urodę i relaks w autorskich gabinetach kosmetycznych. Serwis hotelowy**** zapewni również możliwość korzystanie z usług i zabiegów we wnętrzach własnych apartamentów.

Hotel GWIAZDA MORZA**** otoczony jest sosnowym Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym, a z okien apartamentów rozciąga się niczym nie przysłonięty widok na morze – takie otoczenie i walory widokowe zbawiennie wpływają na samopoczucie i sprzyjają głębokiemu relaksowi.

ESA to harmonia życia każdego dnia.

GWIAZDA MORZA
Biuro Sprzedaży:
ul. Hryniewieckiego 12B/1,
84-120 Władysławowo
T: + 48 58 585 83 80
T: +48 600 303 192

Twój osobisty doradca udzieli wszelkich informacji w celu doboru optymalnej oferty.

WYŚLIJ


© 2017 Gwiazda Morza
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa strony
Created by: INLOGO.pl

TOP

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić użytkownikom strony najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij