IDEA

Gwiazda Morza Resort Spa&Sport****

Idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy kochają Morze Bałtyckie – jego urodę o każdej porze roku, piaszczystą szeroką plażę, komfortowe wnętrza hotelowe, nieformalną i przyjazną atmosferę i aktywny, zdrowy wypoczynek.

Filozofia resortu

Program Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku - odpowiadać będzie zapotrzebowaniu współczesnego człowieka na wysoką jakość odpoczynku, w harmonii i równowadze, z szacunkiem dla prywatności i indywidualnych potrzeb każdego z gości. To propozycja dla tych osób, które czerpią radość i siłę z ruchu oraz aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, a także swoich bliskich.

Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku

Załoga Gwiazdy Morza to zespół ludzi, których można będzie określić mianem „mistrzowie w organizowaniu aktywnego wypoczynku, idealnych wakacji”.

Tworzyć ją będą doświadczeni trenerzy, instruktorzy i animatorzy, którzy zadbają zarówno o indywidualne jak i zorganizowane programy aktywności i wypoczynku dla naszych gości.

BĄDŹ ZDROWY I SZCZĘŚLIWY

Resort Gwiazda Morza już u podstaw został tak zaprojektowany, aby każdy znalazł tu dla siebie odpowiednią przestrzeń zarówno do głębokiego relaksu (bogata strefa SPA, lobby, hotelowa strefa relaksu w Parku Nadmorskim), sportu (hotelowa i plażowa strefa sportu), profesjonalnych programów uprawiania ulubionych sportów, jak i nauki nowych aktywności (zespół animatorów „Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku”).

STREFA PLAŻA

NAJLEPSZA PLAŻA!

To będzie niezwykle komfortowa letnia przestrzeń wypoczynku, sportu i gastronomii, dla dorosłych i dzieci; oferującą animacje zabaw i gier, plażową strefę spa, letnią restaurację slow food i naukę sportów wodnych.

3 piętrowa ścianka wspinaczkowa

Jedyna taka na Wybrzeżu – prowadząca z 1-ego piętra hotelu na taras widokowy na dachu.

Niezwykła gratka dla kochających wspinanie się... a potem basen i sauna.

TOP

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić użytkownikom strony najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij