GWIAZDA MORZA

INWESTOR

Inwestorami w spółce celowej Gwiazda Morza sp. z o.o. spółka komandytowa zawiązanej do realizacji inwestycji hotelowo-apartamentowej pod tą samą nazwą są trzej wspólnicy: Krzysztof Sobolewski, Zygmunt Skoczke i Ryszard Korczak.

Łącznie posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich. Oddali do użytku ponad 300 lokali mieszkalnych, w tym przede wszystkim apartamenty i mieszkania wakacyjne, w dziewięciu realizacjach.

„Marzyliśmy o miejscu, które będzie  kompletnym miejscem  wypoczynkowym. Miejscu różnorodnym, takim, które sprosta oczekiwaniom wymagających, pozytywnych ludzi.

Dlatego stworzyliśmy Gwiazdę Morza.”

Gwiazda Morza Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Kaperska 14 | Chałupy | 84-120 Władysławowo
KRS 0000491640 | NIP 5871649628 | REGON 220553119
Wkłady wniesione  
3 797 700

KRZYSZTOF SOBOLEWSKI

Miłośnik żeglarstwa i finansów. Doradca inwestycyjny największych funduszy kapitałowych na świecie, odpowiedzialny za przekształcenia wiodących globalnych i polskich spółek giełdowych.

Na rynku inwestycji w nieruchomości jego doświadczenia sięgają 20 lat wstecz, a w swoim portfolio ma realizacje deweloperskie w kilku lokalizacjach na Pomorzu. Jest jednym z głównych inwestorów na terenie Młodego Miasta w Gdańsku, gdzie przygotowuje zabudowę na ponad 20 ha gruntów w ścisłym centrum miasta.

Doświadczenie w zakresie projektów deweloperskich obejmuje następujące realizacje:

– Apartamenty wakacyjne Villa Baltic w Chałupach na Półwyspie Helskim,
– Budynek wielorodzinny w Puck przy ulicy Zamkowej,
Budynek wielorodzinny w Gdańsku Oliwie przy ulicy Liczmańskiego,
– Zagospodarowanie terenów postindustrialnych
w Gdańsku w  ramach projektu Shipyard City Gdańsk.

Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym prezes spółki opowiada o realizowanej aktualnie  inwestycji: Gwiazda Morza oczami inwestora.

ZYGMUNT SKOCZKE

Doświadczony inwestor na rynku pomorskich nieruchomości. Jest prekursorem rynku hotelarsko-turystycznego we Władysławowie i okolicach. Jego spółki oddały do użytku blisko 200 apartamentów, domów jednorodzinnych i bungalowów na terenie powiatu puckiego. Wszystkie inwestycje nadzoruje osobiście i odpowiada za ich sprzedaż, która rzadko kiedy wymaga reklamy.

Wieloletni prezes spółki Wolfram, która nadal funkcjonuje w branży budownictwa, energetyki, telekomunikacji – obecnie przekazana w zarządzanie rodzinie.

Doświadczenie w zakresie projektów deweloperskich obejmuje m.in. następujące realizacje:

– Apartamenty wakacyjne Pod Sosnami i Villa Anna w Juracie,
– Budynki wielorodzinne we Władysławowie przy ulicy Rzemieślniczej i Sterowej
– Budynki w zabudowie sz,eregowej w Pucku przy ulicy Złotnica oraz w Swarzewie.

RYSZARD KORCZAK

Doświadczony inwestor na rynku nieruchomości mieszkalnych w całej Polsce. W jego portfolio znajdują się osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Ogrody Walendów, a także budynki apartamentowe. Posiada wieloletnie doświadczenie inwestorskie, które pozwoliło mu na realizację z sukcesem wielu inwestycji na terenie całego kraju.

Jest założycielem spółki Laboratorium Kosmetyczne Joanna, która od 35 lat działa na rynku kosmetyków do włosów i ciała. Spółka sprzedaje średnio milion farb do włosów miesięcznie i jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Działa również na 35 rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Rosji.

Doświadczenie w zakresie projektów deweloperskich obejmuje następujące realizacje:

– Apartamenty wakacyjne Villa Nord w Jastrzębiej Górze,
– Zespół budynków wielorodzinnych Osiedle Bursztynowe
we Władysławowie.

O swoich  doświadczeniach  zawodowych w czasach PRL oraz aktualnych  działaniach związanych m.in. z inwestowaniem w  nieruchomości  Pan Ryszard Korczak opowiada w wywiadzie udzielonym dla Pulsu Biznesu w grudniu 2017 r.

TOP

FreshMail.pl
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić użytkownikom strony najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij